You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Досвід з 2014 року

Добротно побудований будинок - це завжди спільний продукт Замовника та Підрядника.

Динамічні процеси розвитку будівельних технологій кардинально змінюють традиційні уявлення про всі аспекти будівництва приватного будинку.

Практичне будівництво приватного будинку все більше стає схожим на процес збирання меблів.

Сьогодні Замовник може розраховувати на те, що підрядник може в стислі терміни зробити та встановлювати корпус будинку за раніше узгодженим проектом.

Перенесення багатьох процесів з виробництва корпусу будинку у виробничий цех відкриває широкі можливості щодо ефективного контролю якості вироблених компонентів корпусу будинку, і дозволяє бути незалежним від сезонності.

Уніфікація та модульність різних компонентів корпусу будинку, а також їх виробництво у суворій відповідності заздалегідь затвердженому плану, дозволяють виробнику та будівельнику з високим ступенем точності розрахувати бюджет будівництва.

Щоб користуватися цими новими можливостями, потрібно лише одне: злагоджена спільна робота чітко орієнтованого Замовника та Компетентного Підрядника.

Саме тому ми фокусуємо свою увагу не тільки на виробництві та будівництві, але й на ретельному консалтингу майбутніх Замовників з усіх питань проектування та зведення приватного будинку.

Ми будуємо добротні будинки для вас та разом з вами.

Зв'яжіться з нами

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Введіть ваш e-mail для отримання нашої розсилки

  • Ми у соцмережах: